Rodzaje szkoleń i kursów

Firma Pio-Med oferuje Państwu szeroki asortyment profesjonalnych szkoleń z zakresu: udzielania pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz recertyfikacji kursów KPP. Co możemy Państwu zaoferować? Wykwalifikowany personel medyczny prowadzący zajęcia dydaktyczne i praktyczne (lekarze specjaliści, ratownicy medyczni z doświadczeniem, specjaliści z danych dziedzin (jak na przykład: ratownictwo techniczne, ekologiczne, wodne lub wysokościowe). Ma to kluczowe znaczenie dla całości szkolenia. Z nami zyskacie nie tylko certyfikat czy potwierdzenie ukończenia kursu lecz przede wszystkim bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zajęcia i wykłady są ciekawe, obfitują w szereg ćwiczeń na fantomach i sprzęcie ratowniczym przeznaczonym specjalnie do nauki pierwszej pomocy.

Szkolenia i kursy BHP.

Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu BHP, które według przepisów prawa, powinny być aktualne u każdego pracownika Waszej firmy. Bezpieczeństwo i higiena pracy w firmie, zakładzie są częstym powodem kontroli. Dlatego warto zapisać się i zdobyć odpowiednie zaświadczenie ukończenia takiego szkolenia.

Szkolenia BHP prowadzimy dla firm z regionu: Piotrkowa Trybunalskiego, Opoczna, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa i Radomska.


Dowiedz się więcej na temat prowadzonych szkoleń:


pierwszej pomocy,
kwalifikowanej pierwszej pomocy,
recertyfikacji kursów kwalifikowanej pierwszej pomocy,
szkoleń BHP i przeciwpożarowych.ZAPYTAJ O SZKOLENIE DLA TWOJEJ FIRMY