Pierwsza pomoc szkolenie

Nasze szkolenia wyróżniają się nie tylko kompleksową tematyką związaną z udzielaniem pierwszej pomocy ale także zajęciami obfitującymi w ćwiczenia praktyczne. Ponadto posiadamy nowoczesny i atestowany sprzęt fantomowy do zajęć praktycznych. Sprawna realizacja oraz ciekawe zajęcia sprawiają, iż nasze szkolenie z pierwszej pomocy w Łodzi cieszą się dużym zainteresowaniem.
Ukończenie szkolenia z pierwszej pomocy będzie nie tylko kolejnym wpisem do CV ale przede wszystkim może uratować innej osobie życie lub zdrowie. Zapraszamy instytucje, pracowników firm z Łodzi i Pabianic do zapisów na nasze kursy i szkolenia.

Łódź i Pabianice

Zarówno w Łodzi jak też w okolicznych Pabianicach szkolenia z pierwszej pomocy realizowane są w zakładach pracy lub firmach. Istnieje także możliwość przeprowadzenia kursu czy wykładów w naszym ośrodku w Wolborzu.
Możecie być Państwo pewni, że nasze szkolenie będzie zrealizowane sprawnie, w ciekawy dla uczestników sposób, a ćwiczenia na naszych fantomach i sprzęcie ratowniczym (specjalnie przygotowanym do nauki) będą bezcenną bazą wiedzy.


Pierwsza pomoc dla pracowników firm z


Piotrkowa Tryb.,
Tomaszowa Maz.,
Radomska,
Bełchatowa,
Opoczna,
Łodzi i okolic !ZAPYTAJ O SZKOLENIE DLA TWOJEJ FIRMY