Szkolenia w Piotrkowie Trybunalskim

W Piotrkowie Trybunalskim szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz kursy z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy organizowane są bardzo często.

Posiadamy możliwość przeprowadzenia szkoleń u Państwa w firmie, jak również w naszym ośrodku (dział kontakt).Zarówno szkolenia jak i kursy KPP prowadzone są przez profesjonalną kadrę medyczną, posiadającą wszelkie uprawnienia i wykształcenie niezbędne do ich realizacji.

Pierwsza pomoc

Wykłady, a także ćwiczenia praktyczne na profesjonalnych fantomach ratowniczych doskonale przygotowują naszych kursantów do realnych zdarzeń, z którymi mogą spotkać się na co dzień. Wielu z nich jest zobowiązanych do udzielenia w sposób prawidłowy, pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia, wypadku. Nasze wykłady obejmują szereg zagadnień przewidzianych ustawą, dzięki czemu wiedza zdobyta na kursie jest wiedzą uporządkowaną i wystarczającą do prawidłowych reakcji na wypadek lub stan zagrożenia zdrowia czy życia innej osoby. Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm lub osób z Piotrkowa Trybunalskiego są także organizowane w naszej siedzibie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


Kursy przypominające KKP w regionie łódzkim dla instytucji z miast:


Piotrków Trybunalski,
Tomaszów Mazowiecki,
Radomsko,
Bełchatów,
Opoczno,
... i okolic !ZAPYTAJ O SZKOLENIE DLA TWOJEJ FIRMY