Szkolenia pierwsza pomoc

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Usługi świadczymy przede wszystkim w: Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Opocznie, Radomsku i w Łodzi. Są to między innymi szkolenia dla osób prywatnych, pracowników firm, pracowników urzędów lub instytucji. Ze względu na bliską lokalizację naszego ośrodka szkoleniowego (Wolbórz) proponujemy realizację szkoleń u nas ale także u Państwa w firmie.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, wszelkie uprawnienia, profesjonalny dydaktyczny sprzęt ratowniczy (fantomy, sprzęt) do ćwiczeń praktycznych pierwszej pomocy. Nasze wykłady nie są nudne, zawierają ciekawe i wyjęte prosto z codziennego życia przykłady, symulacje, dzięki którym, każdy uczestnik szkolenia z pierwszej pomocy będzie przygotowany do działania.

Kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy

Oprócz szkoleń z pierwszej pomocy realizujemy kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, jak również przeprowadzamy recertyfikację kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla odpowiednich służb, gdzie jest to objęte wymogiem prawnym. Na kolejnych podstronach w naszym serwisie dowiecie się Państwo więcej na temat szkoleń i kursów zarówno pierwszej pomocy jak i kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Kursy przypominające KKP w regionie łódzkim dla instytucji z miast:


Piotrków Trybunalski,
Tomaszów Mazowiecki,
Radomsko,
Bełchatów,
Opoczno,
... i okolic !ZAPYTAJ O SZKOLENIE DLA TWOJEJ FIRMY